IMT

ivanz

Član
Učlanjen(a)
19 Maj 2011
Poruka
3.408

Kakvo je ovo cudo?
Pogon na generatorski plin, cesto koristeno u nedostatku goriva poslije 2. Sv. rata......samo ovo je bezveze jer njegov motor je trebao sloziti da radi kao benzinski i izbaci pvp pumpu, onda bi 100% radio na generatorski plin, ovako radi samo djelomicno.....

meyconi

Član
Učlanjen(a)
14 Okt 2009
Poruka
236
IMT 588 , gledao neki da pazarim , ali ne mogu da nadjem nikakve podatke o njemu , kao da ih samo dva napravili. Na oglasima jedan , ali sa linijskom pumpom pa mi se cini da je menjan motor , ubacen od tamica. Zna li neko nesto o tom modelu , ili jos bolje , jel ima neko taj traktor?

Učlanjen(a)
21 Mar 2022
Poruka
300
IMT 588 , gledao neki da pazarim , ali ne mogu da nadjem nikakve podatke o njemu , kao da ih samo dva napravili. Na oglasima jedan , ali sa linijskom pumpom pa mi se cini da je menjan motor , ubacen od tamica. Zna li neko nesto o tom modelu , ili jos bolje , jel ima neko taj traktor?
To verovatno nije original, video sam i ja u oglasima jedan sa linijskom 🤔

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
3.912
Na ovom 558 nista njegovo izvorno nema, neko ga je sklapao iz delova.
Felne zadnje 577, prednji trap 577, motor Tamic 80 (s44)....
Sad sam opet gledao oglas, nije sklapan iz delova ali je neki stari model u pitanju 585 ili tako nesto, promenjena limarija samo a te papire mozda gura uz njega od 558...
Treba zvati pa videti kakva je mucka.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

Poslednja izmena:

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
3.912
Maticu, koja godina je tvoj?

jjova

Član
Učlanjen(a)
10 Jun 2020
Poruka
829
Sad sam opet gledao oglas, nije sklapan iz delova ali je neki stari model u pitanju 585 ili tako nesto, promenjena limarija samo a te papire mozda gura uz njega od 558...
Није 558 већ 588.

Gost 332

Član
Učlanjen(a)
11 Dec 2017
Poruka
1.995
Napisao sam,menjana limarija.Traktor je imao staru kabinu.
Moj drugar je bio vlasnik

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
3.912
Ja 'ladno citam 558..
Za ovaj model nisam ni znao.

DraleTD

Član
Učlanjen(a)
10 Sep 2017
Poruka
4.350
Имају га моје комшије нарадио се код њих баш добрано. Једном је имао проблем са главом купили нову и од онда ради само лаке послове. Чак мислим да осим сетве са шесторедном нодетком ништа друго и не ради имају нове тракторе, а он им више стоји као украс. Генерално добар трактор на бази 577.

Vrh