IMT 5100-5136 diskusija, dorade-prepravke

ivanz

Član
Učlanjen(a)
19 Maj 2011
Poruka
3.408

evo, čovjek je skinuo poklopac mjenjača, pa mi slikao, meni izgleda, dok je bio radio u 3 sporoj, da je uletio u još jednu brzinu, i stukao slabiji zupčanik, na pola njive......

MIŠO 272

Član
Učlanjen(a)
23 Avg 2014
Poruka
646
Probio je vodu vjerovatno je zbog toga pohrđao

Montoya
Pa ako nisu nešto preskupi pa da se uzmu i perkinsovi
Ko je najpovoljniji za dijelove, koja prodavnica?

Evo ovdje se auspuh bolje vidi

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
@ranko 250 uzmi najbolje sklopove koji se mogu naći kod nas. Mislim da ti je Europop najpovoljniji, ja sam kod njih uzimao indiske sklopove kad sam radio 533. Traktor je napravio 1700 sati i ne pokazuje znakove istrošenosti.

Rasheed91

Član
Učlanjen(a)
1 Avg 2021
Poruka
1.070
Koji je pravilan raspored brzina na 5106? Ulazio sam u 4 traktora i moj je peti,jedan ima samo tri +rikverc i standardan je raspored kao na 539,dva imaju raspored (a tu brojim i svoj)levo gore rikverc,levo dole prva,skroz desno gore druga,skroz desno dole treca,dole sredina peta i gore sredina cetvrta,a dvojica imaju na traktorima raspored gore levo rikverc,gore sredina druga,skroz desno gore cetvrta,dole levo prva,sredina dole treca i skroz desno dole peta. Koji je pravi raspored,da li znate?
Drale,koju predlazete onda da probam na mom tipu zemljista,za sad sam orao trecom za kukuruz i nije bilo nikad problema.

DraleTD

Član
Učlanjen(a)
10 Sep 2017
Poruka
4.350
Koji je pravilan raspored brzina na 5106? Ulazio sam u 4 traktora i moj je peti,jedan ima samo tri +rikverc i standardan je raspored kao na 539,dva imaju raspored (a tu brojim i svoj)levo gore rikverc,levo dole prva,skroz desno gore druga,skroz desno dole treca,dole sredina peta i gore sredina cetvrta,a dvojica imaju na traktorima raspored gore levo rikverc,gore sredina druga,skroz desno gore cetvrta,dole levo prva,sredina dole treca i skroz desno dole peta. Koji je pravi raspored,da li znate?
Drale,koju predlazete onda da probam na mom tipu zemljista,za sad sam orao trecom za kukuruz i nije bilo nikad problema.
4 спора или успори мењач и ори 1 брзом.

Guest 457

Član
Učlanjen(a)
29 Okt 2011
Poruka
3.469
Previše sad ću i s44 raskopat i bacit karike van i stavit ove.
Indija je šrot od dijelova traktor bi taj kod mene za sezonu bio gotov.

Vrh